Be Lenka

Seznam produktů od značky Be Lenka

Dětské barefoot boty Be Lenka Play - Army

Cena 1 590,00 Kč

Dětské kožené barefoot boty na jaro/podzim. Ergonomicky tvarovaná špička, která poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná podrážka bez podpatku a zpracování dělá z tohoto modelu pravého společníka vašich dětí při jejich objevování světa.

Jedinečně navržená podrážka s tloušťkou 6 mm je extra flexibilní a zajišťuje tak maximální kontakt s povrchem při chůzi a umožňuje dětské noze, aby procítila každý povrch což působí příznivě na celkový vývoj dětského chodidla. Podrážka má jemně perforovaný dezén a je odolná při běžných dětských aktivitách.

Boty jsou vhodné pro normální až širší nohu i s dominantním palcem či typem ploutvička a s normálním až vyšším nártem. Díky utahování na 2 suché zipy dobře drží na nártu a dají se velmi dobře dotáhnout i přes kotník. Jsou vhodné pro děti s normálním až širším prostorem kolem kotníku. Hůře se dotahují na úzký kotník.

Boty jsou vhodné na každodenní procházky, na dětské hřiště nebo do parku a po naimpregnovaní odolají i vlhkosti.

Obuv není určena na sportování. Zejména při cyklistice, lezení po skalách a jiných činnostech, které silně namáhají podešev může dojít k jejímu mechanickému poškození. Vzor na botě může být poškozen zvýšeným otěrem při používání. Nesnižuje to kvalitu a vlastnosti boty. Doporučujeme čistit vlhkým hadříkem.

Dostupnost: 1 Skladem
Produkt vložen k porovnání