Vážení zákazníci, najdete nás na nové adrese Ctiborova 385, Kladno. Těšíme se na vás! Tým Smysl v pohybu

Collonil Carbon PROTECTING SPRAY 300 ML

Neohodnoceno
Značka: Collonil

Vysoce účinná ochranná impregnace s dlouhou účinností pro všechny materiály, včetně klimamembrán (Goretex, Sympatex,...).

Lze ji použít na obuv, oblečení i doplňky (batohy, tašky,...).

Protecting Spray tvoří na všech površích odolný, neviditelný avšak prodyšný ochranný štít, který působí jako nastříkaná membrána s extrémní účinností. Chrání tak obuv před vlhkostí a nečistotami.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 6280
292 Kč
Collonil Carbon PROTECTING SPRAY 300 ML
Neohodnoceno
Značka: Collonil
Collonil Carbon PROTECTING SPRAY 300 ML
Novinka

Doporučujeme impregnovat ještě před prvním použitím.
Nejdříve impregnovat, poté ošetřovat.
 
Před upotřebením dózu dobře  protřepejte. Zásadně se musí stříkat na čistý a absolutně suchý povrch ze vzdálenosti min. 30 cm. Nechejte důkladně zaschnout ( vzhledem k mřížkové struktuře). Poté je možné aplikovat krém.
 Polymerní řetězce vytvoří na povrchu materiálu prodyšnou síťovou konstrukci s velmi malými mezerkami. Kapky vody neproniknou sítí polymerních řetězců díky svému povrchovému napětí a materiál zůstane suchý. Ošetřující krémy však díky svému speciálnímu složení do struktury materiálu lehce proniknou. Po důkladném zaschnutí hladkou useň přeleštěte a drsnou zdrsněte.
Carbon Pro ochrana se aplikuje v závislost na počasí, materiálu a zatížení t.j. cca po 12-15 použitích ( nošení). Poté je nutné nástřik obnovit ( mezi jednotlivými nástřiky nenechejte materiál provlhnout do hloubky - je nutné nástřik opakovat včas! ).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o boty
Materiál: Membrána

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Collonil Carbon Wax 300 ml
299 Kč
Kód: 1812-0