Speciální režim e-shopu během mimořádných opatření Vlády

Speciální režim e-shopu během mimořádných opatření Vlády

Jak fungujeme během opatření vlády?

Snažíme se být co nejvíc v normálu. Jsme hlavně maminky, které obě už týdny před karanténou v takové domácí stejně napůl s nemocnými dětmi byly. Kašel, neštovice, střevní chřipka... 4 děti, přestože jsou po 2 oddělené 40km, tak stejně jakoby se domluvily a nachystaly nás na tato mimořádná opatření předem :-D A abychom se nenudily, tak každý něco a předávat si tam a zpět...

Teď jsme ale zdraví a nic víc není. Proto vymýšlíme, co a jak a jak pomoci těm, kteří by rádi na tu jarní procházku na podporu imunity s dětmi vyrazili a jarní botičky nakoupit u nás nestihli.

V tuto chvíli tedy spouštíme v testovacím režimu rozvážkovou službu pro Kladno a okolí, kdy si zadáte objednávku na e-shopu, vyberete si velikosti, které chcete vyzkoušet a my Vám je po zaplacení na náš účet dovezeme před dům. Předání proběhne bezkontaktně, chceme chránit Vás i nás. Po vyzkoušení můžete nevyhovující velikosti zase vrátit svozem, stačí nás kontaktovat na e-mail nebo telefon a vrácení peněz proběhne zpět převodem na účet.

Po dobu trvání nouzového stavu a vládních opatření je tato rozvážková služba ZDARMA.

Seznam obcí, které jsme zařadily jako první, naleznete zde:

Kladno, Libušín, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Doksy, Velká Dobrá, Pletený Újezd, Velké Přítočno, Hřebeč, Hostouň, Dolany, Lidice, Makotřasy, Běloky, Pavlov, Malé Přítočno, Vinařice, Pchery, Brandýsek, Cvrčovice, Buštěhrad, Kyšice,Braškov, Svárov,Stehelčeves, Kněževes, Dobrovíz, Zájezd, Třebichovice, Svinařov, Hostivice, Chýně, Unhošť, Rudná, Červený Újezd, Jeneč

Na sociální sítě určitě přidáme rady a videa pro domácí měření a jak jsme avizovaly, jsme tu stále pro konzultace - telefonní čísla +420 606 064 862 nebo +420 728 589 558 nebo +420 724 888 851.

Na závěr Vás prosíme, zas a znova - buďme ohleduplní. Nosme roušky, zbytečně se nesocializujme, v těchto těžkých dnech je důležité být jednotní víc než kdy jindy. Chraňte své starší, oni Vás také chránili a chtějí chránit dál. Užívat si jaro, léto... Život.

Krásné dny!

Anna&Bára

Všechny komentáře

Zanechte komentář