Kdo jsme a kam jdeme?

Kdo jsme a kam jdeme?

Jsme dvě kamarádky, maminky, které mimo kladného vztahu k vínu spojuje i stejný postoj k rozvoji dětí.  Stejně asi jako každý rodič chceme, aby se naše děti hýbaly, chodily rády ven a přitom nebyly omezeny v pohybu a my s nimi.

Všechny tyto myšlenky nás přivedly k nápadu na projekt, který má sloužit široké veřejnosti. Většinu bot, oblečení, pomůcek a doplňků jsme osobně vyzkoušely a pokud ne, jsou to i tak produkty, kterým na 100% věříme. Už od začátku naší vize spustit e-shop a kamennou prodejnu absolvujeme školení a workshopy, abychom vám, našim zákazníkům mohly být při výběru co nejvíce nápomocné. Prioritou je být s Vámi v dialogu, který začíná radou a končí spokojenými dětmi a rodiči.

Do budoucna chceme rozšířit nabídku i na dospělé a máme spoustu dalších odvážných plánů, které nám ovšem pomůžete zhmotnit jen Vy, spokojení zákazníci.

Doufáme, že se náš Smysl v pohybu stane místem, útočištěm, které vyhledáte ve chvíli, kdy budete potřebovat radu nebo doplnění výbavy potřebné pro aktivní životní styl.

Těšíme se na Vás.

Vaše

Anička&Bára

Všechny komentáře

Zanechte komentář

Produkt vložen k porovnání